Delicious (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник
