Devdata (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas
