Devel (6.x-1.17) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: username
lv: lietotājvārds

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: status
lv: statuss

en: no
lv: nē

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Count
lv: Skaits

en: node
lv: mezgls

en: Now
lv: Tagad

en: Other
lv: Citi

en: Function
lv: Funkcija

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: update
lv: atjaunot

en: Query
lv: Vaicājums

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Rebuild permissions
lv: Pārbūvēt tiesības

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: @count rakstzīme
lv[1]: @count rakstzīmes
lv[2]: @count rakstzīmes

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi
