Devel (6.x-1.21) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: username
lt: registracijos vardas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: status
lt: būsena

en: no
lt: ne

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Count
lt: Skaičius

en: node
lt: mazgas

en: Now
lt: Dabar

en: Other
lt: Kiti

en: access content
lt: skaityti turinį

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Switch
lt: Perjungti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: update
lt: atnaujinti

en: Query
lt: Užklausa

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: ok
lt: Gerai

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą
