Devel (6.x-1.25) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Development
ca: Desenvolupament

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: username
ca: nom d'usuari

en: Default
ca: Per defecte

en: Length
ca: Llargada

en: status
ca: estat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Count
ca: Quantitat

en: Now
ca: Ara

en: access content
ca: accedeix al contingut

en: Function
ca: Funció

en: create
ca: crea

en: Switch
ca: Canvia

en: ago
ca: fa

en: update
ca: actualitza

en: Query
ca: Consulta

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: administer nodes
ca: administra els nodes

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Empty cache
ca: Buida la memòria cau

en: Reinstall modules
ca: Reinstal·la els mòduls

en: Variable editor
ca: Editor de variables

en: Session viewer
ca: Visor de sessió

en: Switch user
ca: Canvi d'usuari

en: Execute PHP
ca: Executa PHP

en: This user can switch back.
ca: Aquest usuari pot desenmascarar-se.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
ca: Compte: aquest usuari no podrà desenmascarar-se.

en: by duration
ca: per duració

en: Execute
ca: Executa

en: ok
ca: d'acord

en: empty
ca: buit

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: 1 character | @count characters
ca[0]: 1 caràcter
ca[1]: @count caràcters

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel
