Devel (6.x-1.26) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: view
ml: കാണുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: username
ml: ഉപയോക്തൃനാമം

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: php
ml: പി.എച്ച്.പി
