Devel (6.x-1.16) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: status
ne: स्थिति

en: no
ne: हैन

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: node
ne: नोड

en: Clear
ne: सफा

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
