Devel Info (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Project
ar: المشروع

en: Theme
ar: حلة

en: User
ar: مستخدم

en: Module
ar: الوحدة

en: configure
ar: ضبط

en: System
ar: النظام

en: Anonymous
ar: مجهول

en: show
ar: إظهار

en: Blocks
ar: الصناديق

en: hide
ar: إخفاء
