Devel Info (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Project
de: Projekt

en: User
de: Benutzer

en: Module
de: Modul

en: configure
de: Konfigurieren

en: Anonymous
de: Gast

en: show
de: Anzeigen

en: Blocks
de: Blöcke

en: hide
de: Ausblenden

en: Block content
de: Inhalt blockieren

en: Hide block content.
de: Blockinhalt ausblenden.
