DevShop Devmaster (6.x-0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Error
ur: خرابی

en: Code
ur: کوڈ

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Locked
ur: بند

en: Install profile
ur: خاکے کے مطابق تنصیب
