DevShop Devmaster (6.x-0.1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Error
sr: Грешка

en: Footer
sr: Подножје

en: Code
sr: Кôд

en: Log in
sr: Пријави се

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Locked
sr: Закључан

en: Install profile
sr: Инсталациони профил
