Diff (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: View
ro: Afişează

en: Revisions
ro: Revizii

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Deleted
ro: Şters

en: view revisions
ro: vezi versiuni vechi

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă

en: Changed
ro: Schimbat

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
ro: Reviziile vă permit urmărirea diferenţelor dintre versiuni multiple ale aceluiaşi articol.

en: View changes
ro: Vizualizare schimbări
