Diff (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: View
hy: Դիտել

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Deleted
hy: Ջնջված է
