Disclaimer (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis
