Disclaimer (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Background color
ca: Color de fons

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text
