Disqus (6.x-1.7) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Block
ca: Bloc

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Location
ca: Localització

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Red
ca: Vermell

en: People
ca: Gent

en: Testing
ca: Proves

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Installation
ca: Instal·lació
