Disqus (6.x-1.9) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: People
ml: ആളുകള്‍
