Domain Access (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (129 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Scheme
nl: Schema

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: settings
nl: instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Update
nl: Bijwerken

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: theme
nl: thema

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Create
nl: Aanmaken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Active
nl: Actief

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Site
nl: Website

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: configure
nl: instellen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Id
nl: ID

en: Domain
nl: Domein

en: Inactive
nl: Inactief

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Table
nl: Tabel

en: Other
nl: Andere

en: Ignore
nl: Negeren

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Off-line
nl: Offline

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Pattern
nl: Patroon

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: create
nl: aanmaken

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: update
nl: bijwerken

en: Source
nl: Bron

en: published
nl: gepubliceerd

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Affiliates
nl: Geassocieerden

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Site configuration
nl: Site-instellingen

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
nl: De voorpagina toont de inhoud van deze relatieve URL. Gebruik bij twijfel "node".

en: Copy
nl: Kopieren

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Default picture
nl: Standaardafbeelding

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
nl: URL van de afbeelding die getoond wordt voor gebruikers die geen eigen afbeelding geselecteerd hebben. Leeg laten indien u geen afbeelding wenst.

en: Default domain settings
nl: Standaard domein-instellingen

en: Show on all affiliate sites
nl: Tonen op alle geassocieerde sites

en: The human-readable name of this domain.
nl: De naam van dit domein.

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Update domain settings
nl: Domein-instellingen bijgewerkt

en: Setting
nl: Instelling

en: Domain access information
nl: Domain Access-informatie

en: <em>* Inactive domain.</em>
nl: <em>* Inactief domein.</em>

en: Domain access settings
nl: Domain Access-instellingen

en: Domain settings
nl: Domein-instellingen

en: All affiliates
nl: Alle geassocieerden

en: Domain access options
nl: Domain access opties

en: Send to all affiliates
nl: Naar alle domeinen sturen

en: Publish to
nl: Publiceer naar

en: Select which affiliates can access this content.
nl: Selecteer welk domein toegang tot de deze inhoud heeft.

en: Affiliate publishing options
nl: Publicatieopties voor domeinen

en: Domains
nl: Domeinen

en: set domain access
nl: domeintoegang instellen

en: Save domain settings
nl: Domein-instellingen opslaan

en: There are no custom domain settings to configure.
nl: Er zijn geen aangepaste domein-instellingen om in te stellen.

en: Select the default site time zone.
nl: Selecteer de standaardtijdzone van de site.

en: Site status
nl: Site-status

en: Site frontpage
nl: Websitevoorpagina

en: Invalid request
nl: Ongeldige aanvraag

en: Domain Content
nl: Domeininhoud

en: copy
nl: kopieer

en: drop
nl: verwijder

en: User domain settings
nl: Domein-instellingen voor gebruikers

en: Current Domain
nl: Huidig domein

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker

en: Valid
nl: Geldig

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Assign to
nl: Toekennen aan

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: Assigned domains
nl: Toegewezen domeinen

en: Aliases
nl: Aliassen

en: Use primary domain settings
nl: Geruik domein-instellingen van het primaire domein

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Default menu for content
nl: Standaardmenu voor inhoud

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
nl: Selecteer het menu dat in het node-invoer- en bewerkingsformulier als standaardmenu gebruikt zal worden.

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
nl: De pagina-cache inschakelen leidt tot significant betere prestaties. Drupal kan gecomprimeerde cache-pagina's bewaren en deze tonen aan <em>anonieme</em> gebruikers. Door een pagina op te slaan in de cache hoeft Drupal deze pagina niet bij elk bezoek opnieuw op te bouwen.

en: Caching mode
nl: Cache-methode

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
nl: Normaal (aanbevolen voor productiewebsites, geen neveneffecten)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
nl: Op sites met erg veel verkeer kan het nodig zijn een minimum cache-levensduur in te stellen. Deze bepaalt hoeveel tijd er minimaal voorbij moet gaan voordat de cache geleegd en opnieuw aangemaakt wordt en is van toepassing op zowel de pagina- als de blok-cache. Een langere cache-levensduur biedt betere prestaties, maar gebruikers zullen nieuwe inhoud pas na langere tijd kunnen zien.

en: Page compression
nl: Paginacompressie

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
nl: Standaard comprimeert Drupal de pagina's die gecached worden, om bandbreedte te besparen en downloadtijden te verbeteren. Deze optie moet uitgeschakeld worden als u een webserver gebruikt die zelf al compressie toepast.

en: Select if this content can be shown to all affiliates. This setting will override the options below, but you must still select a domain that "owns" this content.
nl: Selecteer dit als deze inhoud op alle domeinen getoond moet worden. Deze instelling overschrijft onderstaande opties, maar er moet nog steeds een domein gekozen worden die 'eigenaar' wordt van de inhoud.

en: Primary domain settings updated.
nl: Primaire domein-instellingen bijgewerkt.

en: Update all domain settings
nl: Alle domein-instellingen bijwerken

en: domain
nl: domein

en: Current domain
nl: Huidig domein
