Domain Access (6.x-2.10) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: settings
tr: ayarlar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: username
tr: kullanıcı adı

en: Update
tr: Güncelle

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Create
tr: Oluştur

en: User picture
tr: Kullanıcı resmi

en: Site name
tr: Site adı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Table
tr: Tablo

en: Ignore
tr: Yoksay

en: create
tr: oluştur

en: update
tr: güncelle

en: Source
tr: Kaynak

en: Copy
tr: Kopyala

en: Default picture
tr: Varsayılan resim

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
tr: Kişisel resim seçmeyen kullanıcılar için gösterilecek varsayılan resmin URL'si. Varsayılan resim kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: Domains
tr: Alan adları

en: copy
tr: kopya

en: User login behavior
tr: Kullanıcı girişi davranışı

en: anonymous user
tr: konuk kullanıcı

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.
