Domain (6.x-2.12) - en to lt translation catalogue (96 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: username
lt: registracijos vardas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: theme
lt: tema

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Create
lt: Kurti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Active
lt: Aktyvus

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Site
lt: Svetainė

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Performance
lt: Veikimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Online
lt: Įjungta

en: Off-line
lt: Išjungta

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: update
lt: atnaujinti

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: Member for
lt: Narys jau

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Select the default site time zone.
lt: Pasirinkite įprastą laiko juostą.

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: drop
lt: mesti

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Assign to
lt: Priskirti

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Default menu for content
lt: Įprastas turinio meniu

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
lt: Pasirinkite kuris meniu bus įprastas svetainės meniu turinio pateikimo formoje.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
lt: Įjungus puslapių kešavimą pagreitėja svetainės veikimas. Drupal gali išsaugoti puslapius į laikinąją atmintį ir siųsti <em>anoniminiams</em> lankytojams. Kai naudojamas kešas Drupal neturi kiekvieną kartą generuoti puslapio.

en: Caching mode
lt: Laikinosios atminties būsena

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
lt: Normalus (rekomenduojama veikiančiosms svetainėms, nėra pašalinio efekto)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
lt: Dažnai lankomuose svetainėse reiktų nustatyti mažiausia kešo gyvasties laiką. Mažiausias kešo gyvasties laikas reiškia mažiausia laiko tarpą prieš tai kai kešas išsivalys ir atsinaujins, tai taikoma tiek puslapių tiek blokų kešui. Didelis mažiausias kešo gyvasties laikas dažniausiai geriau veikia, bet lankytojai nemato naujo turinio ilgesnį laiką.

en: Page compression
lt: Puslapių glaudinimas

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
lt: Įprastai Drupal suglaudina puslapius kešuodamas tam, kad sutaupytų duomenų srautą ir pagerintų atsisiuntimo laiką. Šis pasirinkimas turėtų būt išjungtas kai naudojamas webserveris kuri atlieka glaudinimą.

en: Replace old values with new settings
lt: Senus nustatymus pakeisti naujais

en: Add new settings to existing values
lt: Prie esamų nustatymų pridėti naujus
