Domain (6.x-2.5) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Source
hy: Աղբյուր

en: published
hy: հրատարակված

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: anonymous user
hy: անանուն օգտատեր

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ
