Domain (6.x-2.5) - en to lv translation catalogue (87 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Scheme
lv: Shēma

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: settings
lv: iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: username
lv: lietotājvārds

en: Update
lv: Atjaunināt

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: theme
lv: tēma

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Create
lv: Izveidot

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Active
lv: Aktīvs

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Site
lv: Vietne

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: configure
lv: konfigurēt

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Domain
lv: Domēns

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Table
lv: Tabula

en: Other
lv: Citi

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Minimum cache lifetime
lv: Minimālais ķešatmiņas dzīves ilgums

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Off-line
lv: Izslēgts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Pattern
lv: Modelis

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: update
lv: atjaunot

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: No users available.
lv: Nav lietotāju.

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: not published
lv: nepublicēts

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Site configuration
lv: Vietnes konfigurācija

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lv: Mājas lapa rāda saturu no šī relatīvā URL-a. Ja neesat pārliecināts, norādiet "node".

en: Copy
lv: Kopēt

en: Default picture
lv: Noklusētais attēls

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lv: URL attēlam, kuru rādīt lietotājiem, kas nav norādījuši savu attēlu. Atstājiet tukšu, lai nenorādītu attēlu.

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Select the default site time zone.
lv: Izvēlieties noklusēto vietnes laika zonu.

en: Site status
lv: Vietnes statuss

en: copy
lv: kopēt

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs

en: User defaults
lv: Lietotāja noklusējumi

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Default menu for content
lv: Noklusētā satura izvēlne

en: Caching mode
lv: Kešdarbes režīms
