Domain Locale (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Code
ar: الكود

en: English name
ar: الاسم بالإنجليزية

en: Native name
ar: الاسم الأصلي

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات
