Domain Locale (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Code
is: Kóði

en: English name
is: Enskt heiti

en: Native name
is: Á frummáli
