Domain Locale (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Code
ne: कोड

en: English name
ne: अंग्रेजी नाम
