Domain Locale (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Code
lt: Kodas

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos
