Domain User Default (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Go
de: Ausführen

en: Paths
de: Pfade

en: Never
de: Nie

en: Domain
de: Domäne

en: Close
de: Schließen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
de: Geben Sie eine Seite pro Zeile als Drupal-Pfad ein. Das Zeichen ‚*‘ ist ein Platzhalter. Beispiel-Pfade sind %blog für die Weblog-Seiten und %blog-wildcard für alle persönlichen Weblogs. %front ist die Startseite.

en: Change
de: Ändern

en: Default Domain
de: Standard-Domain
