Dominion (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Yes
he: כן

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Upload
he: העלאה

en: blog
he: בלוג

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Roles
he: תפקידים

en: Fields
he: שדות

en: Recipient
he: נמען

en: Forum
he: פורום

en: Blog
he: בלוג

en: cancel
he: בטל

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: Don't display
he: אל תציג

en: Alias
he: מיקום

en: Guestbook
he: ספר אורחים

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Edit subsite
he: עריכת תת אתר
