Donor Rally Features (6.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Size
id: Ukuran

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Current
id: Saat ini

en: Address
id: Alamat

en: Goal
id: Tujuan

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Logout
id: Keluar

en: Features
id: Fitur
