Donor Rally Features (6.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Size
pl: Rozmiar

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Current
pl: Bieżący

en: Address
pl: Adres

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Team
pl: Zespół

en: Cash
pl: Gotówka

en: Food
pl: Jedzenie
