Donor Rally Features (6.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Size
it: Dimensione

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Current
it: Corrente

en: Address
it: Indirizzo

en: Goal
it: Obbiettivo

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Logout
it: Esci

en: Features
it: Funzionalità
