Download Count (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Export
ar: تصدير

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Attachment
ar: المرفق

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Year
ar: السنة

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: File name
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Count
ar: العدد

en: Line
ar: السطر

en: Month
ar: بالشهر

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: @time ago
ar: منذ @time

en: File download
ar: تنزيل الملف

en: IP address
ar: عنوان الـIP
