DQuarks (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (193 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: key
nl: sleutel

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Component
nl: Besturingselement

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: To
nl: Naar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Table
nl: Tabel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Note
nl: Notitie

en: Clone
nl: Dupliceren

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Rules
nl: Regels

en: Root
nl: Basis

en: Clear
nl: Wissen

en: E-mail subject
nl: E-mail-onderwerp

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Results
nl: Resultaten

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Are you sure you want to delete this submission?
nl: Weet u zeker dat u deze inzending wilt verwijderen?

en: responses
nl: reacties

en: Go to form
nl: Ga naar formulier

en: View this form.
nl: Dit formulier bekijken

en: Log submissions
nl: Inzendingen bijhouden in logboek

en: Full debug
nl: Maximale debug

en: Confirmation message or redirect URL
nl: Bevestigingsbericht of doorstuur-URL

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: E-mail to address
nl: E-Mail naar adres

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: ever
nl: ooit

en: every hour
nl: elk uur

en: every day
nl: elke dag

en: every week
nl: elke week

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: Edit component: @name (@type)
nl: Bewerk besturingselement: @name (@type)

en: Field Key
nl: Sleutelveld

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: Parent Fieldset
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
nl: Veldnaam %field_key is ongeldig. Alleen kleine letters, cijfers en "_" zijn toegestaan.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
nl: Veldnaam %field_key is al gebruikt in het veld %existing_field. Gebruik een andere naam.

en: Submission #@sid
nl: Inzending #@sid

en: Previous submission
nl: Vorige inzending

en: Next submission
nl: Volgende inzending

en: Submission Information
nl: Inzendingsinformatie

en: Submitted by !name
nl: Door !name

en: Illegal information. Data not submitted.
nl: Ongeldige gegevens. Inzending is niet opgeslagen.

en: Go back to the form
nl: Terug naar het formulier

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
nl: Maakt het mogelijk formulieren en vragenlijsten te maken.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
nl: Maakt het creëren van selectievakjes, keuzerondjes of keuzelijsten mogelijk.

en: Maxlength of the textfield.
nl: Maximale toegestaan aantal tekens in het tekstvak.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Print
nl: Afdrukken

en: Submission date
nl: Invoerdatum

en: Available as block
nl: Als blok beschikbaar

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
nl: Inzendingen worden naar dit adres gestuurd. Laat dit veld leeg om geen e-mails te sturen. Meerdere E-Mailadressen kunnen door komma's van elkaar worden gescheiden.

en: Submission deleted.
nl: Inzending verwijderd.

en: Notify
nl: Notificatie

en: Direction
nl: Richting

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: A file readable by Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat leesbaar is in Microsoft Excel.

en: Multichoice
nl: Meerkeuze

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: The results of this submission may be viewed at:
nl: Bekijk dit bericht op de website:

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement

en: The component positions and mandatory values have been updated.
nl: De posities van de besturingselementen en verplichte waarden zijn bijgewerkt.

en: Include in e-mails
nl: Opnemen in E-Mailberichten

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
nl: Indien geselecteerd zullen de ingevulde waarden van dit besturingselement worden opgenomen in E-Mail berichten.

en: Component %name cloned.
nl: Besturingselement %name is gedupliceerd.

en: Component %name updated.
nl: Besturingselement %name is bijgewerkt.

en: New component %name added.
nl: Nieuw besturingselement %name toegevoegd.

en: Delete the %name fieldset?
nl: Groepsvak %name verwijderen?

en: Delete the %name component?
nl: Besturingselement %name verwijderen?

en: Component %name deleted.
nl: Besturingselement %name is verwijderd.

en: Submissions for %user
nl: Inzendingen van %user

en: Show !count results per page.
nl: Toon !count resultaten per pagina.

en: Showing all results.
nl: Alle resultaten worden weergegeven.

en: @total results total.
nl: @total inzendingen in totaal.

en: Submission Details
nl: Inzendingsdetails

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
nl: Klik op een van de bestaande besturingselementen om de instellingen ervan te bewerken.

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Preface message with <em>message:</em> for a simple message that does not require a page refresh. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
nl: Mededeling of pad naar een pagina die moet worden getoond na een succesvolle inzending. Laat een eenvoudige mededeling, waarbij geen pagina refresh vereist is voorafgaan door <em>message:</em>. Doorstuur pagina's moeten voorafgegaan worden <em>http://</em> voor externe pagina's of <em>internal:</em> voor een intern (Drupal) pad. Bijv. <em>http://www.voorbeeld.com</em> of <em>internal:node/10</em>.

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
nl: De-selecteer alle rollen om nieuwe inzendingen te verhinderen. De %authenticated rol is van toepassing op elke gebruiker die zich heeft aangemeld op de site, ongeacht eventueel aanvullend toegekende rollen.

en: Conditional e-mail recipients
nl: Conditionele E-Mailontvangers

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
nl: De onderstaande instellingen maken het mogelijk E-Mails aan meerdere ontvangers te versturen, gebaseerd op de waarde van een (ander) besturingselement.

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
nl: Beperk het aantal inzendingen dat een gebruiker binnen een bepaalde periode mag insturen.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
nl: Beperk tot !count inzending(en) !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
nl: Het opgegeven E-Mailadres %address is ongeldig.

en: Submissions for this form are closed.
nl: Inzenden van dit formulier is niet langer mogelijk.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">registreer</a> om dit formulier te bekijken.

en: You do not have permission to view this form.
nl: U bent niet gemachtigd om dit formulier te bekijken.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
nl: U heeft het maximaal voor u toegestane aantal inzendingen (@count) van dit formulier bereikt.

en: You have already submitted this form.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden.

en: You may not submit another entry at this time.
nl: U kunt op dit moment niet nog een inzending doen.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
nl: <a href="!url">Bekijk uw eerdere inzendingen</a>.

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: The default sender name which is used along with the default from address.
nl: Standaard afzendernaam, wordt samen met het e-mailadres weergegeven.

en: Default subject
nl: Standaard onderwerp

en: Form submission from: %title
nl: Formulierinzending van: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
nl: De standaard onderwerpregel voor bevestigings E-Mails.

en: Allow cookies for tracking submissions
nl: Cookies gebruiken voor het volgen van inzendingen

en: Submission access control
nl: Inzendingen toegangscontrole

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
nl: Kies "Log inzendingen" om alle inzendingen in de log bij te houden. Kies "Volledig debuggen" om debug-gegevens weer te geven na een inzending.

en: Submission posted to %title. <a href="!url">Results</a>. !details
nl: Inzending verstuurd naar %title. <a href="!url">Resultaten</a>. !details

en: Submission updated.
nl: Inzending bijgewerkt.

en: Thank you, your submission has been received.
nl: Bedankt! De inzending is ontvangen.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
nl: In dit veld kunt u speciale tekenreeksen gebruiken die door dynamische waarden vervangen zullen worden.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
nl: U kunt ook gebruik maken van %server[key] om een PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variabele toe te voegen, %session[key] om een van de speciale PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variabelen toe te voegen en %get[key] om vooraf ingevulde formulieren te maken op basis van de <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. Ook %cookie, %request en %post werken met hun respectivelijke PHP variabelen.  (bijvoorbeeld %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id] of %get[q]).

en: If you are using the profiles module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
nl: Als u de profielmodule gebruikt heeft u toegang tot alle profieldata, door middel van de syntax %profile[form_name]. Als u bijvoorbeeld de profielwaarde genaamd profile_city heeft voeg dan de variabele %profile[profile_city] toe.

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: E-mail a submission copy
nl: Stuur een kopie aan u zelf.

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
nl: Selecteer deze optie als dit besturingselement een E-Mailadres bevat, waarnaar een kopie van bevestigingsberichten moet worden verstuurd. E-Mailberichten worden individueel verzonden, zodat andere E-Mailadressen niet aan de ontvanger zullen worden getoond.

en: %value is not a valid email address.
nl: %value is geen geldig e-mailadres.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
nl: Een tekstveld waarin automatisch het e-mailadres van ingelogde gebruikers wordt ingevuld.

en: Label placed to the left of the textfield
nl: Tekstlabel dat links van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
nl: Label dat rechts van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Unique
nl: Uniek

en: To add one, create a !types piece of content.
nl: Maak een !types inhoudstype aan, om er een toe te voegen.

en: Value of !component
nl: Waarde van !component

en: Value of "!component"
nl: Waarde van '!component'

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: @name form
nl: @name-formulier

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> om dit formulier te bekijken.

en: Form only
nl: Alleen formulier

en: If enabled this webform will be available as a block.
nl: Indien ingeschakeld is dit webform beschikbaar als blok.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The name of the user if logged in. Blank for anonymous users.
nl: De naam van de gebruiker (indien ingelogd). Is leeg bij anonieme gebruikers.

en: The e-mail address of the user if logged in. Blank for anonymous users.
nl: Het e-mailadres van de gebruiker indien hij is ingelogd. Blanco voor anonieme gebruikers.

en: The IP address of the user.
nl: Het IP-adres van de gebruiker.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
nl: De naam van de website (bijvoorbeeld %site_name)

en: The current date, formatted according to the site settings.
nl: De huidige datum in het formaat zoals opgegeven in de site-instellingen.

en: The node title.
nl: De titel van de node.

en: Any user profile field or value, such as %profile[name] or %profile[profile_first_name]
nl: Ieder gebruikersprofiel-veld of -waarde, zoals %profile[name] of %profile[profile_first_name]

en: Tokens may be populated from the URL by creating URLs of the form http://example.com/my-form?foo=bar. Using the token %get[foo] would print "bar".
nl: Tokens kunnen worden vervangen door elementen uit de URL in de vorm http://example.com/mijn-formulier?foo=bar aan te maken. De token %get[foo] zou dan door 'bar' worden vervangen.

en: Tokens may also be populated from POST values that are submitted by forms.
nl: Tokens kunnen ook gevuld worden door POST-waarden die worden ingezonden door formulieren.

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
nl: Beperk gebruikers tot !count inzending(en) !timespan

en: Contain
nl: Bevatten
