DQuarks (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Component
az: Komponent

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Score
az: Hesab

en: Width
az: Eni

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Print
az: Çap et

en: Direction
az: İstiqamət

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: The node ID.
az: Nod ID-si.
