DQuarks (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (172 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: key
lt: raktas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Component
lt: Komponentas

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Table
lt: Lentelė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Results
lt: Rezultatai

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Log submissions
lt: Sekti pateikimus

en: Full debug
lt: Pilnas derinimas

en: Confirmation message or redirect URL
lt: Patvirtinimo žinutė ar nukreipimo URL

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Edit component: @name (@type)
lt: Redaguoti komponentą: @name (@type)

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submission Information
lt: Pateikimo informacija

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: Maxlength of the textfield.
lt: Maksimalus teksto laukelio ilgis.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
lt: Formos pateikimas bus siunčiamas šiuo el. pašto adresu. Palikite tuščią, jei nenorite siųsti. Kelis gavėjų el. paštus galite atskirti kableliu.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: Notify
lt: Įspėti

en: Direction
lt: Kryptis

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Include in e-mails
lt: Įterpti į el. pašto laišką

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
lt: Jei pažymėta, pateiktos reikšmės bus įterptos į siunčiamą el. laišką.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Preface message with <em>message:</em> for a simple message that does not require a page refresh. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
lt: Žinutė kuri rodoma po sėkmingo formos pateikimo arba kelias kur bus nukreipiama. Žinutę pradėkite <em>message:</em> paprastai žinutei be puslapio perkrovimo. Jei nukreipsite pradėkite <em>http://</em> išorinėms nuorodoms ar <em>internal:</em> vidiniams keliams pvz.: <em>http://www.example.com</em> ar <em>internal:node/10</em>

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
lt: Atžymėkite visas roles jei neorite pateikimų. %authenticated rolė galioja visiems prisijungusiems nariams, nepaisant kitų rolių.

en: Conditional e-mail recipients
lt: Sąlyginis el. pašto gavėjai

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
lt: Žemiau esančios nuostatos suteikia galimybę siųsti el. pašto laiškus pagal komonento reikšmes.

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
lt: Pateikimų ribojimas nariui per tam tikrą laiko tarpą

en: Limit to !count submission(s) !timespan
lt: Ribojama iki !count pateikimų !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
lt: Nustatykite "Pilnas derinimas" įrašyti visus pateikimus į seklį. Nustatykite "Plinas derinimas" kad rodytu derinimo informacija pateikimo metu.

en: Submission posted to %title. <a href="!url">Results</a>. !details
lt: Pateikimas paskelbtas %title. <a href="%21url">Rezultatas</a>. !details

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
lt: Galite naudoti %server[key] , kad pridėti bet kokį specialų PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> kintamąjį, %session[key] kad pridėti bet kokį specialų PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> kintamąjį  ir %get[key] sukurti užpildytas formas <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request ir %post taip pat ir jų  PHP kintamieji. Pvz.: %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], ar %get[q].

en: If you are using the profiles module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
lt: Jei naudojatės profilio moduliu, taip galite naudoti profilio duomenis, %profile[form_name]. Jei profilio reikšmės pavadinimas profilis_miestas, naudokite  %profile[profilis_miestas]

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: E-mail a submission copy
lt: Siųsti pateikimo kopiją

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
lt: Pažymėkite, jei norite, kad šiame laukelyje įvestu el. paštu būtų nusiųsta užpildytos formos kopija. Šis gavėjas nematys kitų pateikimo gavėjų.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
lt: Teksto laukelis kuris automatiškai užsipildo jei narys prisijungęs.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.
