DQuarks (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (202 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: key
uk: ключ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Component
uk: Компонент

en: User
uk: Користувач

en: Options
uk: Опції

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Score
uk: Вага

en: Width
uk: Ширина

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Table
uk: Таблиця

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Note
uk: Примітка

en: Clone
uk: Клонувати

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Rules
uk: Правила

en: Root
uk: Корінь

en: Clear
uk: Очистка

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Results
uk: Результати

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Are you sure you want to delete this submission?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це надсилання?

en: responses
uk: відповідей

en: Go to form
uk: Перейти до форми

en: View this form.
uk: Перегляд цієї форми

en: Log submissions
uk: Журнал подань

en: Full debug
uk: Повне налагодження

en: Confirmation message or redirect URL
uk: Повідомлення з підтвердженням або перенаправлення URL

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: E-mail to address
uk: Кому

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: ever
uk: завжди

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: every week
uk: щотижня

en: No Components, add a component below.
uk: Компоненти відсутні, додайте компонент нижче.

en: Edit component: @name (@type)
uk: Редагувати компонент: @name (@type)

en: Field Key
uk: Ключ поля

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, поставте тут позначку.

en: Parent Fieldset
uk: Батьківський набір полів

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
uk: Ключ поля %field_key не коректний. Використовуйте тільки алфавітно-цифрові символи нижнього регістру й символи підкреслення.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
uk: Машинне ім'я поля %field_key вже використовується полем позначеним %existing_field. Назвіть поле унікальним ім'ям.

en: Submission #@sid
uk: Надсилання #@sid

en: Previous submission
uk: Попереднє надсилання

en: Next submission
uk: Наступне надсилання

en: Submission Information
uk: Інформація про результат

en: Submitted by !name
uk: Надіслано !name

en: Illegal information. Data not submitted.
uk: Неправильна інформація. Дані не прийняті.

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
uk: Дозволяє створення форм і опитувачів.

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: User email as default
uk: Електронна пошта користувача базово

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
uk: Внести за промовчаннями в це поле адресу електронної пошти користувача, якщо він/вона увійшли на сайт.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
uk: Зробити це поле незмінним. Корисне для установки незмінного значення за замовчуванням.

en: Average submission length in words (ex blanks)
uk: Середня довжина надсилання у словах (викл. порожні)

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
uk: Дозволяє створювати поля з галочками, радіо кнопки або список, що випадає, значень

en: Maxlength of the textfield.
uk: Максимальна довжина поля

en: Basic textfield type.
uk: Тип звичайного текстового поля

en: Apply
uk: Застосувати

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Print
uk: Друк

en: Available as block
uk: Доступний як блок

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
uk: Заповнені форми будуть відправлені по цим e-mail адресам. Залиште порожнім якщо охочих немає. Кілька адрес повинні бути розділені комами.

en: Submission deleted.
uk: Надсилання видалено.

en: Notify
uk: Повідомити

en: Direction
uk: Напрям

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: A file readable by Microsoft Excel.
uk: Файл, що відкривається Microsoft Excel.

en: Justification
uk: Вирівнювання

en: Multichoice
uk: Питання з можливістю множинного вибору

en: Correct
uk: Виправити

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: The results of this submission may be viewed at:
uk: Результати цього надсилання можна переглянути за адресою:

en: New component name
uk: Нова назва компонента

en: The component positions and mandatory values have been updated.
uk: Позиції компонент і обов'язкові значення були оновлені.

en: Include in e-mails
uk: Включити в електронну пошту

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
uk: Якщо прапорець установлено, представлені значення з цього компонента будуть включені в електронну пошту.

en: Component %name cloned.
uk: Компонент %name клоновано.

en: Component %name updated.
uk: Компонент %name оновлений.

en: New component %name added.
uk: Новий компонент %name доданий.

en: Delete the %name fieldset?
uk: Видалити набір полів %namе?

en: Delete the %name component?
uk: Видалити компонент %name?

en: Component %name deleted.
uk: Компонент %name видалений.

en: Submissions for %user
uk: Надсилання  %user

en: Show !count results per page.
uk: Відображати !count результатів на сторінку.

en: Showing all results.
uk: Показані всі результати.

en: @total results total.
uk: Усього: @total.

en: Submission Details
uk: Подробиці надсилання

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
uk: Для зміни настроювань будь-якого існуючого компонента клацніть мишкою на його назву.

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Preface message with <em>message:</em> for a simple message that does not require a page refresh. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
uk: Повідомлення, що буде відображатися після успішного надсилання або шлях до сторінки переадресації. Просте повідомлення, яке не вимагає оновлення сторінки, починайте з <em>message:</em>. Сторінки переадресації повинні починатися з <em>http://</em> для зовнішніх сайтів або <em>internal:</em> для внутрішнього шляху, тобто <em>http://www.example.com</em> або <em>internal:node/10</em>

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
uk: Для запобігання нових надсилань зніміть позначки з усіх ролей . До ролі %authenticated належать усі користувачі, котрі зареєстровані на сайті, незалежно від ролей, до яких вони належать.

en: Conditional e-mail recipients
uk: Умовні одержувачі електронної пошти

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
uk: Настроювання, розташовані нижче, дозволять вам відсилати електронні повідомлення декільком одержувачам залежно від параметра компонента.

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
uk: Обмеження кількості надсилань, які користувач може відправити за вказаний період часу

en: Limit to !count submission(s) !timespan
uk: Обмеження на !count заповнення(й) в !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
uk: Зазначена  електронна адреса %address  не дійсна.

en: Submissions for this form are closed.
uk: Цю форму вже не можна надіслати.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
uk: Щоб переглянути цю форму, вам необхідно <a href="!login">увійти</a> або <a href="!register">зареєструватися</a>.

en: You do not have permission to view this form.
uk: У вас немає повноважень на перегляд цієї форми.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
uk: Ви надіслали цю форму максимальну кількість разів (@count).

en: You have already submitted this form.
uk: Ви вже надсилали цю форму.

en: You may not submit another entry at this time.
uk: Зараз ви можете не надсилати форму ще раз.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
uk: <a href="!url">Перегляд ваших попередніх надсилань</a>.

en: Available components
uk: Доступні компоненти

en: The default sender name which is used along with the default from address.
uk: Iм'я відправника, що стоятиме поруч з адресою відправника за промовчанням.

en: Default subject
uk: Тема за промовчанням

en: Form submission from: %title
uk: Форма надсилання від: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
uk: Тема за промовчанням усіх відправлюваних електронною поштою результатів.

en: Allow cookies for tracking submissions
uk: Дозволити cookies для відстеження надсилань

en: Submission access control
uk: Керування доступом до надсилань

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
uk: Виберіть "Журналювання надсилань" щоб реєструвати всі надсилання у журналі. Виберіть "Повне налагодження" щоб роздрукувати налагоджувальну інформацію про надсилання.

en: Submission posted to %title. <a href="!url">Results</a>. !details
uk: Надсилання відправлені з %title. <a href="!url">Результати</a>. !details

en: Submission updated.
uk: Надсилання оновлено.

en: Thank you, your submission has been received.
uk: Дякуємо, ваше повідомлення було отримано.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
uk: У цьому полі ви можете використовувати спеціальні замінники, які будуть заміщені динамічними значеннями.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
uk: Ви можете використовувати %server[key], щоб додати будь-яку зі спеціальних PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> змінних, %session[key], щоб додати будь-яку зі спеціальних PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> змінних і %get[key] для створення заповнених форм з <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request та %post також працюють зі змінними PHP, що їм відповідають. Наприклад %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id] чи %get[q].

en: If you are using the profiles module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
uk: Якщо ви використовуєте профілі, ви можете також отримати доступ до всіх даних профілю з використанням синтаксису %profile[form_name]. Якщо Ви, наприклад, маєте значення профілю з ім'ям profile_city, додайте змінну %profile[profile_city].

en: Token values
uk: Значення замінників

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: E-mail a submission copy
uk: Відправити копію запису по електронній пошті

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
uk: Виберіть цю опцію, якщо цей компонент містить адресу електронної пошти, на яку має бути відправлена копія надсилання. Листи надсилаються індивідуально, так що інші листи не будуть показані одержувачу.

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена неприпустима адреса: '%value'. Виправте адресу email.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
uk: Текстове поле, в яке автоматично записується електронна адреса увійшовших на сайт користувачів.

en: Label placed to the left of the textfield
uk: Мітка, розташована в лівій частині поля.

en: Examples: $, #, -.
uk: Приклад: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
uk: Мітка, розташована справа від текстового поля.

en: Examples: lb, kg, %.
uk: Приклади: кг, %.

en: quiz
uk: тест

en: Equal
uk: Дорівнює

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Unique
uk: Унікальне

en: To add one, create a !types piece of content.
uk: Щоб додати, створіть хоча б один матеріал типу !types.

en: Value of !component
uk: Значення !component

en: Value of "!component"
uk: Значення "!component"

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
uk: Переконайтеся, що всі введені значення для цього поля є унікальними. Однакове значення не може бути використане двічі.

en: No available components
uk: Доступні компоненти відсутні

en: @name form
uk: Форма @name

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
uk: Щоб переглянути цю форму, необхідно <a href="!login">увійти</a>.

en: Form only
uk: Тільки форма

en: If enabled this webform will be available as a block.
uk: Якщо вибраний, ця веб-форма буде доступна у вигляді блоку.

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: The name of the user if logged in. Blank for anonymous users.
uk: Ім'я користувача, що увійшов. Порожнє для анонімних користувачів.

en: The e-mail address of the user if logged in. Blank for anonymous users.
uk: Адреса електронної пошти користувача, якщо він увійшов. Порожнє для анонімних користувачів.

en: The IP address of the user.
uk: IP адреса користувача

en: The name of the site (i.e. %site_name)
uk: Назва сайту (наприклад %site_name)

en: The current date, formatted according to the site settings.
uk: Поточна дату, відформатована відповідно до налаштувань сайту.

en: The node title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Any user profile field or value, such as %profile[name] or %profile[profile_first_name]
uk: Будь-яке поле або значення з профілю користувача, як-от %profile[name] або %profile[profile_first_name]

en: Tokens may be populated from the URL by creating URLs of the form http://example.com/my-form?foo=bar. Using the token %get[foo] would print "bar".
uk: Замінники можуть бути створені з URL, якщо URL-адреса форми матиме вигляд http://example.com/my-form?foo=bar. Використовуючи замінник %get[foo] ми отримаєм "bar".

en: Tokens may also be populated from POST values that are submitted by forms.
uk: Замінники також можуть бути створені від POST значень, які були надіслані формами.

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
uk: Обмежити кожного з користувачів лише !count надсиланням(и) !timespan

en: Add Rule
uk: Додати правило
