DQX AdminMenu (6.x-3.0-beta2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Administration
tr: Yönetim

en: Display
tr: Gösterim

en: Menu
tr: Menü

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Node
tr: Düğüm

en: Log out
tr: Çıkış

en: People
tr: Kişiler

en: Edit type
tr: Türü düzenle

en: Run cron
tr: Dönemsel görevleri (cron) çalıştır

en: Run updates
tr: Güncellemeleri çalıştır

en: Enable developer modules
tr: Geliştirici eklentilerini etkinleştir

en: Disable developer modules
tr: Geliştirici eklentilerini devre dışı bırak

en: Current anonymous / authenticated users
tr: Şu andaki kayıtsız / kayıtlı kullanıcılar

en: Disabled these modules: !module-list.
tr: Şu eklentiler devre dışı bırakıldı: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
tr: Herhangi bir geliştirici eklentisi etkin değil.

en: Theme registry
tr: Tema kayıt defteri

en: Enabled these modules: !module-list.
tr: Şu eklentiler etkinleştirildi: !module-list.

en: Flush all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle
