Draft (6.x-1.6) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: View
sr: Преглед

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Draft
sr: Предлог
