Draft (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Data
ar: المعطيات

en: Draft
ar: مسودة
