Draft (6.x-1.7) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si
