Draft (6.x-1.7) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: View
ne: दृश्य
