Draft (6.x-1.7) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Data
ro: Dată

en: Draft
ro: Proiect
