DraggableViews (6.x-3.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Book
ne: पुस्तक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Structure
ne: संरचना
