DraggableViews (6.x-3.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: none
hy: ոչ մի

en: Book
hy: Գիրք

en: Field
hy: Դաշտ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Structure
hy: Կառուցվածք
