DraggableViews (6.x-3.6) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: none
ar: لا شيء

en: Book
ar: الوثيقة

en: Field
ar: حقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Separator
ar: فاصل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Argument
ar: وسيط

en: Column
ar: العمود

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Structure
ar: البنية
