DRD Agent (6.x-3.0-rc2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: All
ar: الكل

en: Good
ar: جيد

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Host
ar: المستضيف

en: Port
ar: منفذ

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Enable clean URLs
ar: تفعيل المسارات النظيفة

en: Default 403 (access denied) page
ar: صفحة 403 (الوصول ممنوع) الافتراضية

en: Default 404 (not found) page
ar: صفحة 404 (غير موجود) الافتراضية

en: All messages
ar: كل الرسائل

en: Errors and warnings
ar: الأخطاء والتحذيرات

en: Error messages to display
ar: رسائل الأخطاء المعروضة

en: Cache pages for anonymous users
ar: تخزين صفحات للمستخدمين المجهولين.

en: Database log messages to keep
ar: رسائل سجل قاعدة البيانات المحتفظ بها
