DRD Agent (6.x-3.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: All
te: అన్నీ

en: Database
te: డేటాబేస్

en: All messages
te: అన్ని సందేశాలు
