Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക

en: Web server
ml: വെബ് സെർവർ

en: File system
ml: ഫയൽ സിസ്റ്റം

en: Unicode library
ml: യൂണിക്കോഡ് ലൈബ്രറി

en: PHP memory limit
ml: പി.എച്ഛ്.പി മെമ്മറി ലിമിറ്റ്
