Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Install
te: స్థాపించు

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ

en: Unicode library
te: యూనికోడ్ లైబ్రరీ

en: Upload progress
te: ఎక్కింపు ప్రగతి
