Drupal Remote Dashboard Server (6.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: On
da: Tilsluttet

en: Password
da: Adgangskode

en: Update
da: Opdatér

en: Modules
da: Moduler

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Drupal core update status
da: Opdateringsstatus for Drupal-kernen

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Domain
da: Domæne

en: Install
da: Installér

en: GD library
da: GD-bibliotek

en: Web server
da: Webserver

en: Update translations
da: Opdatér oversættelser

en: Unicode library
da: Unicode-bibliotek

en: PHP memory limit
da: PHP hukommelsesgrænse

en: Upload progress
da: Uploadfremdrift

en: Coder Upgrade directory
da: Coder Upgrade mappe

en: Refresh information
da: Genopfrisk information
